מאמרים

האסטטיקה טיפוח – לא נשים בלבד...

אסטטיקה טיפוח – לא נשים בלבד...

לנשים רבות ואפילו גברים האסטטיקה והטיפוח חשוב מאוד.

אישה שמשקיעה באסטטיקה ובצורתה החיצונית בדרך כלל מרגישה עם עצמה יותר טוב, בגלל זה נשים רבות מתעסקות רוב ימי חייהן בדיאטות, איפור, ניתוחים פלסטיים, מספרות, מניקור ופדיקור והורדת שיער בגוף. הדרכת הורים 2013.
לנשים כמעט בכול גיל חשובה האסטטיקה זה מתחיל בדרך כלל בגיל ההתבגרות ויכול להיפסק בגיל הזקנה או למשך גם אליו, יש כול הזמן התעסקות עם המראה החיצוני, כולן רוצות להיות זוהרות ויפות כמו דוגמניות.ביום שבו כנראה נשים הכי משקיעות באסטטיקה וטיפוח זה ביום חתונתן, ביום הזה הכול צריך להיות משולם, כולן רוצות להיראות מדהים, ולכן בגני אירועים מסויימים מציעים חבילה של איפור ציפורניים ושיער לכלה ביום חתונתה, כדי שתהיה מרוצה ותגרור מכולם מחמאות. מכוני אסטטיקה וטיפוח חדשים צצים כמעט בכול יום, ומציעים שירותים שונים כמו הסרת שיער לצמיתות, איפור קבוע, ניתוחים פלסטיים ומכונות להצרת היקפים, כל זה על מנת לשפר ואפילו במקצת את המראה החיצוני.
יש נשים שממש משתעבדות למען הטיפוח, הן לא יוצאות מהבית אם הן לא "מתוקתקות", מאופרות, לבושות יפה, מריחות טוב ושיער שלהן מסודר, אפילו אם מדובר רק בירידה לקניות במכולת, זה יכול לנבוע אולי מחוסר ביטחון עצמי, נשים שלא מספיק מרגישות עם עצמן טוב ולא בטוחות בעצמן. לחץ...

המשך מאמר